bagażniki max box

Jak wybrać pierwszorzędny box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w samej rzeczy każda pora jest dobra na to aby zażyć trochę wypoczynku oraz zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wycieczkę z rodziną od czasu do czasu zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się pytanie, czym wypada się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, by napełniać się spokojną i wygodną jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

boksy samochodowe

Poprawny dobór samochodowego kufra

Ażeby box samochodowy był udanym zakupem, którego nie będziemy żałować należy wziąć pod uwagę kilka znaczących aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie należy ogłosić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z każdym typem samochodu w związku z tym najpierw wypada się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współbrzmieć. Właściwym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz bodaj najważniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a oprócz tego należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed zakupem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Kolejny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za które należy dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego typu akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.